Hakkımızda

 

       Sitemizin yayınlanma amacı tamamen bilgi amaçlı olup içerisindeki bilgiler sürekli güncellenmektedir. yenikimlikrandevu.com 7’den 70’e herkes için yardımcı olması düşünülerek yayın hayatına başlamıştır. Genellikle sayfamızda değindiğimiz konular resmi kurumlardaki işlemlerin en kısa ve pratik yoldan nasıl yapılması gerektiği anlatılmaktadır. Son yıllarda uygulanan değişiklikler ve getirilen yeni düzenlemeler sonucu yaşanan problemler ve aksaklıkları biraz olsun azaltmak adına güncel bilgiler sürekli girilmektedir.

       

      Sitemizin başlığında da yazdığımız gibi ‘ Bilgi Arşivi ‘ niz, rehberiniz olacaktır.  Başlıca konularımız devlet kurumlarındaki işlemlerin randevu ve başvuru işlemleri, harçlar, ücretler, gerekli evraklar, hesaplama araçları gibi içeriklerdir. Araştırmasını yapmış olduğunuz konu hakkındaki işlemleri gerçekleştirirken daha bilinçli ve pratik yoldan yapmanız amaçlanmıştır.

Görüşleriniz ve önerileriniz bizim için önemli info@yenikimlikrandevu.com adresinden bizimle iletişime geçin..

 

 

    <<  yenikimlikrandevu.com adlı sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir yazıdan dolayı rahatsızlık yaşayan paylaşımların gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@yenikimlikrandevu.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz tarafımızca incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.  >>

Lütfen Görünüm > Bileşenler menüsünden istediğiniz "Kategori Sağ 300px" bileşenlerini buraya sürükleyiniz.